До уваги пацієнтів!

Снимок сацйтКЗ «Котелевський ЦПМСД» отримано за кошти Світового Банку обладнання.

В закладі виконуються  слідуючі обстеження:

-              Добові монітори артеріального тиску з програмним забезпеченням «Вимірювач артеріального тиску ВАТ-41» (постановка датчика та його зняття);

- Проводиться забір крові для визначення: холестерину, креатиніну, фібриногену, протромбінового індексу, АЛТ, глюкози крові, загального аналізу крові.

- Проводиться забір сечі для визначення загального аналізу сечі.

-               Дефібрилятори – монітори Веne Heart D3 для надання невідкладної допомоги;

В закладі працює тренінговий  клас обладнаний за кошти Світового Банку.

Виконання завдань даного Проекту дає можливість змінити підходи в наданні медичної допомоги, спрямованої на профілактику захворювань, підвищити рівень задоволеності пацієнтів наданими медичними послугами за рахунок якості та безпеки.