КОТЕЛЕВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

Про підсумки діяльності Котелевської ЦРЛ за 2016 рік та напрямки діяльності у 2017 році

Станом на 01.01.2017 року галузь охорони здоров’я району має таку структуру:

- Котелевська центральна районна лікарня (поліклініка та стаціонарні відділення) – надає кваліфіковану допомогу вторинного рівня;

- Комунальний заклад «Котелевський Центр первинної медико – санітарної допомоги», до складу якого ввійшли 8 амбулаторій загальної практики / сімейної медицини та 16 фельдшерсько – акушерських пунктів.

Повністю збережена мережа лікувально – профілактичних закладів та необхідний кадровий потенціал. Всі заклади акредитовані.

Протягом 2016 року діяльність Котелевської центральної районної лікарні була направлена, в першу чергу, на розвиток охорони здоров’я материнства і дитинства, удосконалення вторинної допомоги, профілактику соціально – значущих хвороб, раціональне використання наявних ресурсів та надання населенню району кваліфікованої медичної допомоги вузькопрофільними фахівцями.

В районі проведено ряд комплексних заходів, спрямованих на покращення показників здоров’я населення.

Рiчна довiдка 2016 рiк