Каталог медикаментів, які є в наявності у медичних закладах району

hospital

Щороку держава виділяє кошти на закупівлю ліків. Сотні медикаментів, оплачених державою, доступні для лікування

хворих. Проте через недобросовісних лікарів та корупційні схеми пацієнти практично ніколи не отримували безкоштовних ліків. На жаль, в Україні стала звичною практика перепродавати хворим ті препарати, які закупила держава.

Усі ліки, які ви знайдете в переліках на цьому сайті, куплені за рахунок бюджету та знаходяться на складах у медичних закладах. Офіційна інформація про залишки ліків оновлюється щомісяця.

На сайті розміщено перелік оплачених державою медикаментів, що наявні у лікарнях Полтавської області та мають видаватися в лікарнях безкоштовно.

Якщо лікар відмовляється видавати вам ліки, наявні в переліку на сайті, зверніться зі скаргою до Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА за телефоном (05322) 7-29-29 або електронною поштою: guoz@adm-pl.gov.ua

Ліки та медикаменти