КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОТЕЛЕВСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

З НОВИМ 2015 РОКОМ!

Шановні котелевці!

  У цей святковий час щиро вітаємо вас з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

  Напередодні Нового року за традицією прийнято озирнутися на рік минулий, підвести його підсумки, згадати все хороше, що було в ньому. Рік був не простим, як для українського суспільства, так і котелевської громади, сповнений випробувань й важливих рішень. Аналізуючи його, можна сказати, що прожили ми його разом, наполегливо працюючи, намагаючись реалізувати те, що планували.

  Сьогодні хочеться подякувати усім мешканцям району за розуміння і підтримку, за сумлінну працю всім вам. Зроблено чимало, але в новому році, ми повинні зробити набагато більше для  покращення здоро’я громади.

  Тож нехай 2015 рік стане таким, яким ви хочете його бачити: щедрим на цікаві плани та творчі успіхи, нові перемоги і позитивні результати! Нехай кожному з вас він принесе віру  у правильність обраної мети та енергію для її досягнення! Щоб прийдешній рік виправдав Ваші добрі надії і прагнення, приніс достаток і добробут вашим сім’ям.

  Від усієї душі бажаємо вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай у Ваших домівках завжди будуть мир, взаєморозуміння й любов, а різдвяна зоря запалить у серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

Коментарі зачинено.