КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОТЕЛЕВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ КОТЕЛЕВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

ТЕТЯНА КОРОСТ: “НАШЕ ЗАВДАННЯ – ПРИЩЕПИТИ ЛЮДЯМ ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ”

Про виконання у районі завдань Президента  Вітора Януковича щодо розвитку спортивної   інфраструктури йшлося на нараді у голови райдержадміністрації Тетяни Корост.

Обговорювалося питання роботи спортивних закладів району, йшлося про необхідність розширення їх мережі, щоб мати можливість охопити дітей та молодь якомога різними видами спорту, зокрема, плаванням, оскільки дошкільний навчальний заклад «Пролісок», де вихованці в режимі навчальних занять відвідують басейн, не може задовольнити потреби школярів. Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Володимир Гриценко зазначив, що відділом організовуються поїздки в басейн у  Охтирку. Якщо раніше це були групи для дорослих, то на сьогодні щосуботи здійснюються поїздки для дітей, сімей та молоді.

Тетяна Корост минулої суботи перед виїздом до басейну, у спілкуванні з  дітьми та батьками зазначила: «Наше завдання — прищепити людям здоровий спосіб життя. Справді, не все сьогодні може вирішити система охорони здоров’я, завдання якої лікувати вже хворих, головне – це профілактика, в основі якої заняття спортом, відмова від шкідливих звичок».

Детальнiше »

Коментарі зачинено.