Охтирська ЦРЛ – черговий крок до модернізації медицини

Голова Сумської облдержадміністрації переконаний, що Охтирська центральна районна лікарня стане провідною медичною установою європейського рівня. «Будівництво лікарні відбувається на виконання вимог Президента щодо модернізації  медичної галузі країни.

Глава держави доручив Кабінету Міністрів України розглянути можливість урядової підтримки», – зазначив під час робочої поїздки до Охтирки та ознайомлення з будівельними роботами в районній лікарні Юрій Чмирь.

Загальна кошторисна вартість будівництва складає близько 100 мільйонів гривень. На будівельно-монтажні роботи необхідно майже 70 мільйонів та 30 мільйонів гривень – на обладнання.

Керівник Сумщини вимагає від будівельників у стислі терміни закінчити основні зовнішні роботи, аби взимку зайнятися внутрішнім облаштуванням та установленням необхідної медичної апаратури. Згідно з таким графіком вже навесні наступного року медичний заклад має прийняти першого пацієнта.

Планується добудувати головний, господарчий, патолого-анатомічний корпуси, харчоблок та допоміжні споруди. За словами Юрія Чмиря, лікарня буде оснащена найсучаснішим хірургічним, травматологічним, фізіотерапевтичним, ендоскопічним, діагностичним, ультразвуковим, рентгенівським, анестезіологічним, реанімаційним та офтальмологічним обладнанням.

Самі ж лікарі задоволені початком будівельних робіт і дуже радіють, що невдовзі будуть працювати у надсучасному закладі та надаватимуть якісні послуги населенню.

«У майбутньому в Охтирці ми матимемо провідну медичну установу європейського рівня, де обслуговуватимуться не лише жителі районного центру, а й прилеглих територій. Використання новітнього медичного устаткування дозволить надавати якісні медичні послуги, не виїжджаючи до Києва чи Москви», – наголосив очільник області.