КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОТЕЛЕВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ КОТЕЛЕВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

ВАКЦИНАЦІЯ, ПОВНОЦІННЕ ХАРЧУВАННЯ – ЗАПОРУКА У БОРОТЬБІ З ГРИПОМ

Нині в області понад 6 тисяч людей захворіло на грип та ГРВІ. Проте епідемії немає, заспокоюють медики.
На обласній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій говорили про профілактику грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій та вакцинацію людей із груп ризику.

Цього року в Україні очікують спільну циркуляцію вірусів грипу А (H3 N2) , а саме – нових для нас штамів – Вікторія, Вісконсін та уже знайомого – Каліфорнія. Вакцини в аптеках розраховані на профілактику саме цих вірусів, розповідають спеціалісти

Полтавщина у п’ятірці лідерів серед областей за рівнем вакцинації. Нині зробили щеплення майже 2,5 тисячі мешканців області. Хоча медики нагадують, що робити його можна тільки після консультації з лікарем. Особливо ж варто рекомендувати вакцинацію людям, що у групі ризику -  працівникам сфери торгівлі, транспорту, медикам, освітянам. Наприклад, у тих інтернатних закладах, де минулого року робили щеплення дітям, не було навіть карантину.
Крім того, щоб не захворіти на грип, медики рекомендують повноцінне харчування з цибулею та часником. Народні методи дієві і недорогі. Та й температурний режим у школах і на підприємствах повинен дотримуватися – за цим стежитимуть працівники санстанції. Адже переохолодження – перша причина захворювання.
На випадок же епідемії – в області працюють 26 інфекційних відділень на більше, ніж 700 ліжкомісць. А на допомогу медикам завжди будуть готові прийти студенти Полтавської медакадемії, запевнили спеціалісти.
Для людей же без постійного місця проживання в області традиційно працюватимуть пункти обігріву, запевнили еменесники. Вони вже готують до сезону намети, буржуйки та дрова для опалення.

Коментарі зачинено.