КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОТЕЛЕВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ КОТЕЛЕВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

vxpic0

Введення в дію програми “Реєстрація документів організації”

Програма призначена для автоматизації роботи канцелярії, але може також використовуватися іншими підрозділами, яким необхідний облік кореспонденції і внутрішніх документів.

Е можливість періодичного сповіщення по датах контролю документів, та можливості для організації спільної роботи співробітників на локальній мережі – наприклад протоколювання дій користувачів в програмі.

Програма дозволяє вести облік вхідної, витікаючої кореспонденції і внутрішніх документів (наказів, розпоряджень і так далі) організації.   Також в програмі є можливість реєстрації документів будь-якої кількості організацій, можливість автоматичного формування номера документа, сповіщення по даті контролю документа і терміну виконання для відповідальних виконавців, можливість вставки зображення документа, здобуття зображень документів безпосередньо із сканера.  У програмі присутні функції швидкого і розширеного пошуку по документах, формування всіляких звітів.

Програма дозволяє працювати не лише з MS Office, але і використовувати безкоштовний офісний пакет Openoffice.org.   Програма проста в установці, не вимагає спеціального вчення і працює з будь-якими версіями Windows, починаючи з 95-ої і закінчуючи Windows 7, що значно спрощує її впровадження.

Коментарі зачинено.