КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОТЕЛЕВСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

ЦІНИ НА ЛІКИ ЗАВИЩЕНІ

Тільки завдяки своєчасному втручанню Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України цього року в Полтаві тарифи для населення на житлово-комунальні послуги не зросли. За 6 місяців це зекономило  мешканцям міста, тобто залишилися в їхніх кишенях, майже 20 мільйонів гривень – про це сьогодні  повідомив на прес-конференції голова територіального відділення Володимир Оніщенко. Він звітував про діяльність комітету за останні півроку.

 Майже на 2,5 мільйона гривень оштрафувало за останні півроку обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України різні установи та організації. Більше половини із них уже сплачено, тобто надійшли до держбюджету, решту стягуватимуть у судовому порядку, розповідає Володимир Оніщенко. Що ж до гучної події підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги у Полтаві, він запевняє, що це було просто необґрунтовано, та й до того ж не всі із зазначених послуг надавалися людям.

Окремий пункт у діяльності комітету – контроль за продуктами харчування: ціна повинна обов’язково відповідати якості. Адже, розповідає Володимир Оніщенко, у магазинах 200 грамів масла жирністю 72% може коштувати навіть 7 гривень. Якщо так, то закупівельна ціна молока має бути 50 копійок, що не відповідає нинішнім ринковим цінам. Логічно виникає запитання: що ж тоді у складі такого масла? Тож, спільно з державним підприємством «Полтавастандартметрологія» антимонопольне відділення проведе низку перевірок молокопереробних підприємств.
Завищені на Полтавщині і ціни на ліки, інформує Володимир Оніщенко. Інспектори відділення цього року перевірили майже 200 аптек.
Проти двох з перевірених суб’єктів порушено справу за зловживання монопольним становищем. Ще проти трьох відкриють найближчим часом.

Коментарі зачинено.