КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОТЕЛЕВСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області

ЗАСОБИ РЕАБІЛІТАЦІЇ – БЕЗОПЛАТНО

У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України, у розпалі виконання завдань, щодо забезпечення інвалідів засобами реабілітації. Не виняток і Полтавщина. Багато  інвалідів безоплатно вже отримали спеціальні візки, які вони самі ж і обирали.

В управлінні праці та соціального захисту населення ОДА завжди опікувалися цією категорією людей. Уже 2 роки як при територіальному центрі соціального обслуговування Октябрського району у місті Полтава діє безоплатний пункт прокату засобів реабілітації.

Валентина Харченко мешкає в обласному центрі. Нещодавно її родину спіткало нещастя. Чоловік переніс інсульт. Нині самостійно майже не пересувається. А оскільки й на ліки ледь нашкребли кошти, про придбання засобів реабілітації не могло бути і мови.  Про безоплатний пункт прокату дізналася у Пенсійному фонді. Каже, одразу навіть не повірила.  Коли ж завітала до терцентру,  була приємно здивована, як увагою персоналу, так і великим вибором засобів реабілітації.
Нині послугами пункту вже скористалося понад сто осіб. Тим паче, що умови оформлення прокату спрощено по максимуму.
За даними управління праці та соціального захисту населення ОДА, в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, вже до кінця року всі інваліди, які потребують засобів реабілітації, будуть ними забезпечені безоплатно. Та пункт прокату в Октябрському районі Полтави працюватиме і надалі, адже засоби реабілітації можуть комусь знадобитися несподівано і терміново.

Коментарі зачинено.