Відбулася дев’ятнадцята сесія Котелевської районної ради шостого скликання

На сесії депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2012 року, внесли зміни до показників районного бюджету на 2012 рік (збільшені доходи загального фонду – 699 161грн., в тому числі: 699 161 збільшення доходної частини бюджету. Збільшені видатки – 699 161 грн., в тому числі на фінансування відділу освіти – 316 197 грн.(ремонт загальноосвітніх закладів, матеріальна допомога на оздоровлення педагогічних працівників і т.д.), центральній районній лікарні – 173 486 грн. (придбання паливно-мастильних матеріалів, медикаментів, медичного обладнання, оплата лікарських чергувань, капремонт і т.д.), відділу культури – 840 81 грн., ЦСССЛМ – 59 000 грн., Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації – 1397 грн. і т.д.