КОТЕЛЕВСЬКИЙ РАЙОН ОДИН ІЗ ПРОВІДНИХ В ОБЛАСТІ З РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Про це свідчить зростання показників як у рослинництві, так і тваринництві. Днями там побував з робочою поїздкою голова Полтавської ОДА. Олександр Удовіченко ознайомився із ходом виконання програм економічних і соціальних реформ у Котелевському районі, подивився, як працюють місцеві агропідприємства.

До Котелевського району приїздять люди працювати та жити не лише з області, а й України. Адже тут для селян зажди є робота і достойна оплата праці. Ось наприклад, у селі Мала Рублівка поблизу Котельви є приватне господарство «Ковпаківець». Хоч підприємство має не дуже багато землі, втім вистачає  не тільки для розвитку рослинництва, а й тваринництва.
А ось відоме не тільки на Полтавщині, а й в Україні  аграрне підприємство «Маяк» має величезну птахоферму. Тут і качки, і перепели та більше 20 тисяч курей. Це приклад для тих господарств, де ще не доходять руки до тваринництва, і зокрема птахівництва.
Побував Олександр Удовіченко і на фермі аграрного господарства «Скіф». Тут утримують більше тисячі голів корів, 700 із них дійні. Будують і новий доїльний комплекс, який працюватиме уже незабаром. Загалом у Котелевському районі за останні два роки помітно збільшилося виробництво молочної продукції.
У Котелевському районі, розповідає Тетяна Корост, працюють лікарня, пункти надання першої медичної допомоги, нині триває реконструкція дитсадка. Планують відкрити і територіальний центр соціальної допомоги. На реконструкцію та добудову приміщення потрібно, за прикидками начальниці обласного управління праці та соцзахисту населення Людмили Корнієнко, не менше 5 мільйонів гривень. Голова ж Котелевської РДА Тетяна Корост запевняє: вистачить і мільйона гривень допомоги із обласного бюджету, щоб  до кінця року центр запрацював для людей.
Олександр Удовіченко схвалив пріоритети, які ставить для себе керівництво Котелевського району, адже це – соціально-економічний розвиток, робочі місця та підтримка сільського товаровиробника.

Источник:  http://www.ltava.poltava.ua/