СВЯТКУВАННЯ ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

15 червня , за ініціативи голови Котелевської райдержадміністрації  Корост Т.М., у смт Котельва відбулися урочистості, присвячені Дню медичного працівника.

За святковим столом, у Ковпаківському лісопарку, зібралися керівники району,  більше 300 працівників та ветеранів закладів охорони здоров’я, селищний та сільські голови, керівники сільгосппідприємств району, гості із області.

Медиків щиро вітали голова Котелевської райдержадміністрації Корост Т.М., голова Котелевської районної ради Тимошенко В.П., заступник начальника Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Куделич І.Ю., Котелевський селищний голова Гарькавенко І.М., начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Дудченко О.О., голова районної профспілки працівників охорони здоров’я Пишняк В.Я., ветеран медичної служби,  Заслужений лікар України Смолій Т.П.

Вшановуючи самовіддану працю працівників закладів охорони здоров’я, керівники району 6-м кращим із них вручили Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради. Ряд медичних працівників району з нагоди професійного свята відзначено і керівництвом Котелевської ЦРЛ.

Цього ж дня, враховуючи підсумки виробничих показників, були нагороджені і переможці у різних  номінаціях.

«Кращою за професією» стала Мироненко І.М.- фельдшер відділення невідкладної допомоги, якій вручений сертифікат на  велосипед.

«Кращим відділенням Котелевської районної центральної лікарні» визнано об’єднане хірургічно-гінекологічне відділення ЦРЛ, подарунком для нього став  сертифікат на отримання апарату високочастотний електрохірургічний «Надія-2».

Деревківській АЗПСМ, яка перемогла у номінації «Краща амбулаторія загальної практики сімейної медицини Котелевського району», вручено автомобіль «Daewoo Sens», закуплений за кошти СТОВ «Промінь».