КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОТЕЛЕВСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

На Котелевщині вітали медиків

15 червня 2012 року, за ініціативи голови Котелевської райдержадміністрації Корост Т.М., у смт Котельва відбулися урочистості, присвячені Дню медичного працівника. За святковим столом, у Ковпаківському лісопарку, зібралися керівники району, близько 300 працівників та ветеранів закладів охорони здоров’я, селищний та сільські голови, керівники сільгосппідприємств району, гості свята.

Медиків щиро вітали голова Котелевської райдержадміністрації Корост Т.М., голова Котелевської районної ради Тимошенко В.П., заступник начальника Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Куделич І.Ю., Котелевський селищний голова Гарькавенко І.М., начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Дудченко О.О., голова районної профспілки працівників охорони здоров’я Пишняк В.Я., ветеран медичної служби, Заслужений лікар України Смолій Т.П.

Вшановуючи самовіддану працю працівників закладів охорони здоров’я, керівники району 6-м кращим із них вручили Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради. Ряд медичних працівників району з нагоди професійного свята відзначено і керівництвом Котелевської ЦРЛ.

Цього ж дня, враховуючи підсумки виробничих показників, були нагороджені переможці у різних номінаціях.

«Кращою за професією» стала Мироненко І.М. – фельдшер відділення невідкладної допомоги, якій вручений сертифікат на велосипед. «Кращим відділенням Котелевської районної центральної лікарні» визнано об’єднане хірургічно-гінекологічне відділення ЦРЛ, подарунком для нього став апарат високочастотний електрохірургічний «Надія-2». Деревківській АЗПСМ, яка перемогла у номінації «Краща амбулаторія загальної практики сімейної медицини Котелевського району», вручено автомобіль «Daewoo Sens», закуплений за кошти СТОВ «Промінь».

За підсумками анкетування, проведеного напередодні свята за ініціативи райдержадміністрації, були нагородженні медики, ділові та людські якості яких визнані громадськістю району.

У подарунок переможцям номінацій «Легка рука», «Діагностичний талант», «Гарант дитячого здоров’я», «Цілителька доброта», «Людська пошана», «Народний артист медицини», «Кулінарний майстер», «Творець шедеврів рукоділля», «Душа компанії», «Імпозантний стиль», вручений мішок цукру.

Особливі вітання звучали в адресу 7 молодих спеціалістів, які нещодавно закінчивши медичні заклади і влилися у колектив котелевських медиків. Вручивши медалі та звернення до молодих медпрацівників Корост Т.М. та Тимошенко В.П., зазначили, що своєрідною підтримкою із боку влади для молодих медиків є рішення сесії районної ради щодо виділення їм коштів на погашення квартплати.

Всі молоді спеціалісти маючи активну громадську позицію, вже виявили бажання влитися в ряди районної організації «Молодіжний регіон». Саме на святі голова Котелевської райдержадміністрації Корост Т.М. та заступник голови районної організації «Молодіжний регіон» Ю.Задорожний урочисто вручили їм посвідчення членів організації.

Вшанували на заході і меценатів, які надають благодійну допомогу закладам охорони здоров’я району. Цього разу «Кращим меценатом року» визнано Прийму В.І., директора ТОВ «Агрофірма «Маяк».

Ще одним подарунком для медиків стали святковий обід, організований сільськогосподарськими підприємствами району, музично-розважальна програма та караоке.