Автоматизоване робоче місце лікаря жіночої консультацій

Основне призначення – оперативний контроль та аналіз рівня надання медичної допомоги :

Складові частини:

Спостереження за вагітними форма 111/о Лікувальна робота, диспансерний нагляд, профогляди Аналіз діяльності, медична статистика, результати пологів, розрахунок індикаторів, перинатальна та материнська смертність, експертна оцінка рівня надання мед.допомоги Робота з страховими компаніями, благодійні внески, лікарняні каси.

Інформація про пацієнтів складається з ідентифікаційних даних, узагальненої характеристики стану здоров’я, фінансових взаємозв’язків з закладом : Інформація про пацієнтів складається з ідентифікаційних даних, узагальненої характеристики стану здоров’я, фінансових взаємозв’язків з закладом.

Електрона картка вагітної ф. 111/о : Електрона картка вагітної ф. 111/о Накопичення та оперативний контроль сукупності зафіксованих даних про стан здоров’я вагітної, її родичів, результати спостережень, проведених досліджень, розрахунок перинатальних ризиків, прогнозування проходження пологів Моніторинг відповідності спостереження вагітної протоколам якості надання медичної допомоги Експертна оцінка рівня мед.дпомоги.

Постановка на облік, первинний огляд: Постановка на облік, первинний огляд Очікуваний термін пологів розраховується від терміну останньої менструації автоматично, у наступному корегується відповідно першого ворушіння дитині та результатам УЗД Застосування шаблонів опису станів, функції автозаповнення та копіювання з попереднього огляду дозволяє суттєво скоротити час на ведення медичної документації, стандартизувати її. В залежності від терміну вагітності пропонується призначити відповідні дослідження.

Анкета вагітної дозволяє оперативно зібрати всебічну інформацію про стан здоров’я вагітної та її родичів, результати попередніх вагітностей Ці дані ураховуються в розрахунку перинатальних ризиків, дозволяють прогнозувати результат пологів, стан здоров’я майбутньої дитини, виявити домінуючі ознаки.

Перинатальні ризики Соціально-біолгічні фактори ризику (вік батьків, шкідливі звички та умови праці, надмірно мала та надлишкова вага ) Акушерсько-гінекологічний анамнез (число пологів понад 5, велика кількість абортів, оперативні втручання на матці, діти з ВПР , мертво народження, бактеріальної вірусні захворювання тощо) Ускладнення вагітності (гестоз, кровотеча, загроза переривання вагітності тощо) Екстрагенітальні захворювання Реалізовано розрахунок ризику за методикою Coopland.

Дослідження Пропонується перелік досліджень відповідно терміну вагітності пацієнтки, автоматизовано контролюються “ борги ”, а саме призначення, інформація про виконання яких відсутня Реалізована можливість перегляду та збереження результатів досліджень в графічному вигляді У наступні версії буде підключено блок контролю параметрів досліджень.

Лікувальний процес При зверненні пацієнта до лікаря фіксується: висновок лікаря про стан здоров’я, характер захворювання, призначення(дослідження, медичні препарати) та надані медичні послуги, лікарняні листи, фінансові відносини. Реалізована можливість використання попередньо підготовлених шаблонів. В довідники програми підключено збірку клінічних протоколів,що затверджені МОЗ України.

Аборти та інші оперативні втручання. Автоматизовано формується журнал оперативних втручань, який надає можливість проводити детальний аналіз оперативної хірургічної активності.

Денний стаціонар. Проводиться облік руху пацієнтів, аналіз захворюваності та ефективності лікування.: Денний стаціонар. Проводиться облік руху пацієнтів, аналіз захворюваності та ефективності лікування.

Основна наша задача, це визначення простих та ефективних рішень в області автоматизації обліку медичних закладів, доступних по вартості та технічним вимогам для наших клієнтів.