new-19510-2012-04-06-mini

Внаслідок спалювання сухої трави отримали опіки 2 осіб

4 квітня о 15: 00  до хірургічного відділення Котелевської центральної районної лікарні доставлено громадянина 1928 року народження, з діагнозом – термічні опіки 2 та 3-го ступенів верхніх та нижніх кінцівок, грудної клітки, потиличної частини, обличчя, очей. Постраждалий отримав опіки внаслідок падіння у багаття під час спалювання сміття у власному подвір’ї. Стан потерпілого тяжкий.

5 квітня  о 20:25 до    хірургічного відділення Диканської районної лікарні  доставлено громадянку 1967 року народження з діагнозом – опіки правої гомілки і ступні кистей 1 та 2 ступенів. Постраждала отримала опіки внаслідок падіння у багаття під час спалювання