КНП КОТЕЛЕВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

в руках школяра вибухнула петарда

У Котелевському районі в селі Більськ від нещасного випадку з петардою постраждав 11-річний хлопчик. Трагедія сталася у вечірній час 23-го січня. Батько школяра щойно повернувся з Котельви. Хлопчик поцікавився вмістом кишені батькової куртки і знайшов там петарди.

Зрадівши яскравій знахідці, хлопчина вирішив підпалити одну з петард та викинути її у двір через вхідні двері. Щойно петарда почала диміти, хлопчик кинувся до дверей, але вони виявилися надійно зачиненими. У якусь мить в руках дитини небезпечна іграшка вибухнула. На вибух у кімнаті прибігли батьки. Хлопчина терміново був направлений до хірургічного відділення Котелевської центральної районної лікарні.

За словами Юрія Ковпака, інспектора Котелевського райвідділу міліції УМВС, в результаті вибуху хлопець отримав тілесні ушкодження у вигляді відкритого перелому другої і третьої фаланги пальців правої руки, опіків та ран на фалангах пальців рук. Наразі стан здоров’я хлопчика задовільний. По даному факту правоохоронці проводять перевірку.